Free company profile — no paywall, no login

Prosource IT UK Ltd.

Søborg, Dánsko

Prosource IT UK Ltd., Søborg, Dánsko · Registrační číslo: 37007862 · Právní forma: Ltd. · Stav: active. Free company profile — no paywall, no login

History

  1. Eintragung

    01.11.2018 Eintragung

  2. Sitz: Søborg, Dänemark

    01.11.2018 Sitz: Søborg, Dänemark

FAQ — Prosource IT UK Ltd.

What is the registration number of Prosource IT UK Ltd.?
Prosource IT UK Ltd. je registrován pod číslem 37007862 v oficiálním registru (Dánsko).
Kde je Prosource IT UK Ltd. registrován?
Prosource IT UK Ltd. má registrovanou adresu v Søborg, Dánsko.
Je výpis z registru Prosource IT UK Ltd. zdarma?
Ano. Eulerpool poskytuje všechna data z firemního rejstříku – včetně kompletního záznamu Prosource IT UK Ltd. – zcela zdarma, bez nutnosti přihlášení.

Oficiální matriční záznam

The complete official register extract — every field from the LEI / company register, free of charge, no login required.

Oficiální matriční záznam — Prosource IT UK Ltd.
legal_nameProsource IT UK Ltd.
legal_citySøborg
registration_authority_entity_id37007862
legal_jurisdictionDK
legal_first_address_lineKnud Højgaards Vej 9
legal_postal_code2860
headquarters_citySøborg
headquarters_postal_code2860
registration_statusactive
entity_legal_form_codeLtd.
registry_id5506056709472256
sourceregistry